У І кварталі 2019 року відбулося 6 засідань комісії по наданню житлових субсидій і пільг. Під час засідань комісії розглянуто 1533 особові справи громадян, які подали заяви про призначення їм житлової субсидії, у випадках, коли призначення житлових субсидій на загальних підставах неможливе згідно з вимогами Положення про порядок призначення субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.
З розглянутих комісією заяв, з урахуванням індивідуальних обставин кожної родини, було вирішено:
– призначити житлову субсидію 1182 домогосподарствам;
– відмовити в наданні житлової субсидії 351 домогосподарству.
Також на засіданні комісії було розглянуто 157 звернень громадян, які мають право на пільги, щодо внесення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільгу (далі – ЄДАРП), про адресу фактичного місця проживання та вирішено:
– для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання внести до ЄДАРП інформацію про адресу фактичного місця проживання 36 осіб;
– для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання продовжити перебування на обліку в ЄДАРП за адресою фактичного місця проживання 121 особі.

Меню