Лише місяць залишився до закінчення прийому заяв на отримання коштів у вигляді одноразової виплати – за зекономлені під час опалювального сезону субсидії за опалення (газове або електричне).
Мешканцям Білої Церкви варто поквапитися, аби їм виплатили компенсацію. Зауважимо, що її отримання не впливає на подальше призначення субсидії в наступному році. На підставі особистої заяви, поданої до 1 вересня 2018 року, управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, частину невикористаної субсидії буде виплачено на особовий рахунок в банківській установі. Нині заяви подали понад 30% отримувачів субсидій. Загальна сума коштів, яка підлягає монетизації субсидіантам міста становить понад 2,9 мільйонів гривень.
Заяву з реквізитами банківського рахунку можна подати в місцях прийому документів для призначення субсидій, а саме:
• в «єдиній приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, пров. Ковальський, буд.14 (дні та години прийому: понеділок-п’ятниця з 8.30 год. до 17.00 год.);
• в приймально-консультаційних пунктах, розташованих в житлово-експлуатаційних конторах міста БілаЦерква за адресами:
вул. Підвальна, 28 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 1», дні та години прийому: понеділок-четвер з 8.00 год. до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 год. до 13.00 год.);
вул. Леваневського, 34 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 7» дні та години прийому: понеділок-четвер з 8.00 год. до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 год. до 13.00 год.).

Меню