19 червня 2019 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань надання грошової допомоги по Програмі соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Біла Церква «Турбота» на 2017-2022 роки.
Грошова допомога надається громадянам, які опинилися у скрутних непередбачуваних екстремальних та надзвичайних життєвих обставинах, пов’язаних з хворобою, стихійним лихом, аваріями побутового або техногенного характеру тощо один раз на рік на підставі їх особистої заяви та необхідних документів, що додаються до звернення.
До скрутних непередбачуваних екстремальних та надзвичайних життєвих обставин відносяться:
– необхідність проведення термінового лікування захворювань онкологічного напрямку (з необхідністю проведення спеціального лікування), захворювань серцево-судинного напрямку у гострих станах;
– необхідність оперативного лікування, що підтверджується лікарським висновком;
– наявність інших захворювань, патологій, які утруднюють життя людини, що підтверджується лікарським висновком;
– усунення наслідків стихійного лиха (повенів, буревіїв, землетрусів) та аварій побутового та техногенного характеру (вибухів природного газу, розриву теплових, електричних мереж та інше), що вимагають значних фінансових затрат;
– тощо (обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров’я, соціальним становищем, життєвими звичками і способом життя, внаслідок яких особа частково або повністю не має (не набула або втратила) здатності чи можливості самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя та брати участь у суспільному житті та інше).
З початку року за результатами 20 проведених засідань було розглянуто 1759 звернення громадян. Робочою групою прийнято рішення рекомендувати надати грошову допомогу 1429 особам на суму 2613660 грн., зокрема:
– 250 особам для лікування онкозахворювань;
– 174 особам для здійснення протезування та проведення операцій;
– 179 особам для лікування гострих станів серцево-судинних захворювань;
– 496 особам, які перебувають в інших скрутних обставинах, в тому числі: 313 – особам з інвалідністю, 13 заяв від учасників антитерористичної операції та 5 заяв після пожеж.
Також, 330 особам було відмовлено в наданні грошової допомоги через відсутність підтверджуючих документів про скрутні життєві обставини, вартість проведеного дорого- вартісного лікування чи оперативного втручання та інші причини, що ускладнюють життя та погіршують стан здоров’я людей.

Меню