26 лютого 2020 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота». На порядку денному був розгляд звернень щодо надання грошової допомоги жителям міста Біла Церква, які опинилися у скрутних непередбачуваних екстремальних та надзвичайних життєвих обставинах.
До скрутних непередбачуваних екстремальних та надзвичайних життєвих обставин відносяться:
– необхідність проведення термінового лікування захворювань онкологічного напрямку (з необхідністю проведення спеціального лікування), захворювань серцево-судинного напрямку у гострих станах;
– необхідність оперативного лікування, що підтверджується лікарським висновком;
– наявність інших захворювань, патологій, які утруднюють життя людини, що підтверджується лікарським висновком;
– усунення наслідків стихійного лиха (повенів, буревіїв, землетрусів) та аварій побутового та техногенного характеру (вибухів природного газу, розриву теплових, електричних мереж та інше), що вимагають значних фінансових затрат;
– тощо (обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров’я, соціальним становищем, життєвими звичками і способом життя, внаслідок яких особа частково або повністю не має (не набула або втратила) здатності чи можливості самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя та брати участь у суспільному житті та інше).
З початку року за результатами 5 проведених засідань було розглянуто 389 звернень громадян. Робочою групою прийнято рішення рекомендувати надати грошову допомогу 296 особам на суму 978 330,00 грн., зокрема:
– 82 особам для лікування онкозахворювань;
– 66 особам для здійснення протезування та проведення операцій;
– 52 особам для лікування гострих станів серцево-судинних захворювань;
– 96 особам, які перебувають в інших скрутних обставинах.
Також, 86 особам було відмовлено в наданні грошової допомоги через відсутність підтверджуючих документів про скрутні життєві обставини, вартість проведеного дорого- вартісного лікування чи оперативного втручання та інші причини, що ускладнюють життя та погіршують стан здоров’я людей.

Меню