17.07.2019 року відбулося засідання комісії по наданню житлових субсидій і пільг. Під час засідання комісії розглянуто 15 особових справ громадян, які подали заяви про призначення їм житлової субсидії, у випадках, коли призначення житлових субсидій на загальних підставах неможливе згідно з вимогами  Положення про порядок призначення субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.

З розглянутих комісією заяв, з урахуванням індивідуальних обставин кожної родини, було вирішено:

  • призначити житлову субсидію 15 домогосподарствам;

Також на засіданні комісії було розглянуто 8 звернень громадян, які мають право на пільги, щодо внесення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільгу (далі – ЄДАРП), про адресу фактичного місця проживання та вирішено:

  • для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання внести до ЄДАРП інформацію про адресу фактичного місця проживання 5 осіб;
  • для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання продовжити перебування на обліку в ЄДАРП за адресою фактичного місця проживання 3 осіб.
Меню