17.12.2018 р. відбулося засідання комісії по наданню житлових субсидій і пільг. На яких було розглянуто 360 особових справ громадян, які подали заяви про призначення їм житлової субсидії, у випадках, коли призначення житлових субсидій на загальних підставах неможливе згідно з вимогами Положення про порядок призначення субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.
З розглянутих комісією заяв, з урахуванням індивідуальних обставин кожної родини, було вирішено:
– призначити житлову субсидію 286 домогосподарствам;
– відмовити в наданні житлової субсидії 73 домогосподарствам;
– залишено 1 справу на доопрацювання (донесення додаткових документів для прийняття обгрунтовоного рішення комісії).
Також на засіданні комісії було розглянуто 75 звернень громадян, які мають право на пільги, щодо внесення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільгу (далі – ЄДАРП), про адресу фактичного місця проживання та вирішено:
– для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання внести до ЄДАРП інформацію про адресу фактичного місця проживання 14 осіб;
– для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання продовжити перебування на обліку в ЄДАРП за адресою фактичного місця проживання 61 особі.

Меню