12.12.2019 р. відбулось засідання комісії по наданню житлових субсидій і пільг. Під час засідання комісії було розглянуто 181 особова справа громадян, які подали заяви про призначення їм житлової субсидії, у випадках, коли призначення житлових субсидій на загальних підставах неможливе згідно з вимогами Положення про порядок призначення субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.
З розглянутих комісією заяв, з урахуванням індивідуальних обставин кожної родини, було вирішено:
– призначити житлову субсидію 166 домогосподарствам;
– відмовити в наданні житлової субсидії 15 домогосподарствам.
Також на засіданні комісії було розглянуто 42 звернення громадян, які мають право на пільги, щодо внесення інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільгу (далі – ЄДАРП), про адресу фактичного місця проживання та вирішено:
– для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання внести до ЄДАРП інформацію про адресу фактичного місця проживання 4 особам;
– для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання продовжити перебування на обліку в ЄДАРП за адресою фактичного місця проживання 38 особам.

Меню