Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» встановлено, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному  сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян в автоматичному режимі.

Рішення про призначення житлових субсидій таким домогосподарствам в автоматичному режимі прийматиметься управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на підставі інформації Міністерства фінансів України за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій та членів їх сімей (наявність у власності житлових приміщень, транспортних засобів, депозитних рахунків та інше).

За даними Міністерства соціальної політики України інформація від Міністерства фінансів України за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій та членів їх сімей надійде до 20 червня 2021р.

Звертаємо увагу громадян, які подали документи для призначення субсидії у травні цього року, а також тих, кому перепризначення субсидії буде здійснено автоматично, що розрахунок (нарахування) субсидії проводитиметься управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради протягом червня місяця.

А виплата субсидій у готівковій формі за травень-червень 2021 року буде здійснена протягом липня місяця.

 Зазначаємо, що житлова субсидія особам, які звернулися (або звернуться) за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

Для отримання більш детальної інформації в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради працюють телефонні «гарячі лінії». Звернутися потрібно за номерами: 5-85-34; 5-33-25; 39-05-13.

Меню