Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує: в Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncentr.eduhub).
В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів –практиків з емоційного інтелекту Освітнього абу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам (softskills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.
Як показав досвід Китаю, під час довгострокової дії вимушених обмежень, спричинених пандемією Коронавірусу, різко погіршується психологічний стан людей, що призводить до значного збільшення кількості розлучень, нервових зривів, суїцидів тощо.
Всесвітня Організація Охорони Здоров’я попередила про можливі серйозні зміни психологічного здоров’я людей на всій планеті.
Нажаль результати соціологічного дослідження проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що і серед українців зростає рівень тривожності.
Цей проєкт надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах».

Меню