На період карантину кабмін визначив умови призначення і виплати допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку. Урядова постанова № 329 від 22 квітня 2020 року (якою затверджено відповідний Порядок) набрала чинності 5 травня 2020 року.
Станом на 21.05.2020 р. до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, щодо призначення даної допомоги у паперовому та електронному форматі звернулось 352 особи. З них 156 яким призначено допомогу на дітей/
В котре повідомляємо, що допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили ЄСВ за всі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи—підприємця.
Допомогу можна отримати на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 01.01.2020 р. Для дітей у віці до 6 років її розмір становить 1779,00 грн на місяць, а з 6 років — 2218,00 грн.
Допомогу будуть надавати на період карантину та на один місяць після дати його скасування.
Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає до управління соціального захисту населення заяву у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку, та документи/відомості у паперовій або електронній формі:
• копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
• довідку з Пенсійного фонду України про сплату ЄСВ (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7)
• копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
• у разі здійснення опіки над дитиною — копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (в разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки.
На заяву та документи/відомості, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.
Для громадян, які обиратимуть спосіб подання заяви про призначення допомоги в електронній формі, надаємо посилання на стартову сторінку системи надання послуги з призначення допомоги- https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.
А також, для громадян, які обиратимуть спосіб подання заяви особисто просимо звертатись звертатись за адресою управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради: вул.. Я.Мудрого,2, каб.306,307, Телефон для довідок (04563)5-59-62.

Меню