У зв’язку з внесенням змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309, з 20.01.2021 року запроваджено новий механізм забезпечення реабілітації дітей з інвалідністю.

Для забезпечення Вашої дитини реабілітаційними послугами Вам необхідно подати заяву про направлення дитини до обраної реабілітаційної установи та копії таких документів:

  • паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження, та/або інший документ, що посвідчує особу дитини;
  • індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
  • виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о)

Вартість реабілітаційних послуг для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації.

Гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня, не може перевищувати 16 000,00 гривень, III ступеня – 25 000,00 гривень.

Гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II,III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

Для визначення потреби у забезпеченні реабілітаційними послугами та формування черговості направлення дитини до реабілітаційної установи Ви можете звернутися до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, за адресою: м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 2, каб. 206 (телефон для довідок 39-12-14).

З переліком реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітацію для дітей з інвалідністю можна ознайомитися перейшовши за посиланням

Заява

Перелік реабілітаційних установ

Меню