За результатами проведеного Міністерством у справах ветеранів України аналізу в п’ятірку ключових областей, де ветерани війни отримали найбільшу кількість земельних ділянок, входить і Київська область.
   Через повномасштабне вторгнення російських військ на територію України багато ветеранів-підприємців призупинили свою діяльність, ставши на захист рідної землі. Також чимало виробничих потужностей їхніх підприємств втрачено на територіях активних бойових дій.
   Тому фахівці Міністерства у справах ветеранів України розробили аграрні бізнес-проєкти, які можуть бути реалізовані ветеранами війни за підтримки міжнародних проєктів технічної допомоги.
   У Мінветеранів розробили дієву програму із адаптації ветеранського бізнесу до нових умов, яка передбачає підтримку розвитку ветеранського підприємництва на державному рівні на 3 етапах:
  • під час воєнного часу,
  • після перемоги
  • та на етапі економічного розвитку.
   Якщо Вас зацікавив цей агро-проєкт, якщо Ви отримали земельну ділянку у Київській області і маєте досвід роботи за напрямом аграрного виробництва, або якщо зацікавлені у реалізації даного бізнес-проєкту за підпримки Міністерства у справах ветеранів України, Ви можете надіслати інформацію як потенційного кандидата на електронну адресу: vet.development@mva.gov.ua
   Контактна особа від Міністерства у справах ветеранів України: Альона Скорзова +380660355787
Меню