Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі на конкурсній основі.
   Конкурс запустили Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом “МХП – Громаді”.
   Старт прийому заявок – 24 березня 2023 року
   Останній день прийому заявок – 10 квітня 2023 року (до 00:00 за київським часом).
   Сума фінансування проєктів: 
Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн
Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 500 000 грн
   Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:
  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
   З інформацією про етапи проведення конкурсного відбору проектів та додатки до Документів для пакету конкурсної заявки можна ознайомитися перейшовши за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-do-own/
Меню