Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021р. № 842 внесено зміни до порядку призначення субсидій.

Житлові субсидії призначатимуться в разі купівлі квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), які були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів.

Крім того, скасовується норма про те, що субсидія може призначатися у разі, якщо зарплата становить менш як 50% від середньої в Києві і Севастополі та менш як 20% в обласних центрах і містах обласного значення.

Також вилучається норма про наявність мобільного телефону в осіб, які є претендентами на отримання житлової субсидії, оскільки з 1 травня 2021 року вона надається виключно у готівковій формі.

З 01 жовтня 2021 року буде скасовано норму, введену навесні 2020 року, про збільшення на 50% соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги під час призначення субсидій. Підвищений норматив діятиме тільки в разі введення в регіоні «червоного» рівня карантину.

Цією ж постановою доповнено перелік документів для включення інформації про іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, для отримання ними пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.

Меню