Урядом України здійснюється впровадження сучасних інформаційних технологій для організації надання послуг соціального характеру з використанням електронних сервісів в умовах карантину.
Рішення Уряду від 8 квітня 2020 р. № 287 «Про реалізацію ініціатив, спрямованих на розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» передбачає функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч».
Завдяки цьому соціальному онлайн-проєкту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна мобільна допомога та соціальні послуги одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, одиноким, одиноко проживаючим людям з інвалідністю, неповним сім’ям з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю та іншим соціально вразливим верствам населення.
Громадяни можуть звертатися до «гарячої» телефонної лінії, яка працює в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради (0456 3) 9-12-14 з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00 та залишити інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.
Управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради систематизується і забезпечується передача інформації користувачеві зазначеного сервісу, яким визначено департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації .
За словами Міністра соціальної політики М. Лазебної новий соціальний проєкт має створити умови для залучення благодійних, громадських організацій, бізнесу, волонтерів для надання допомоги людям, які її потребують, та забезпечити координацію дій його учасників.

 

Меню