Турнір «Кубок Нескорених» є ініціативою уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка та Міністерства оборони України, яку підтримала Федерація футболу України, взявши на себе функції організатора змагань. Участь у турнірі братимуть ветерани бойових дій та діючі військовослужбовці, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які мають посвідчення учасника бойових дій та отримали поранення, каліцтва, контузії або інші захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.
Турнір відбудеться 19 травня 2018 року у м. Київ на НТК ім. В. Баннікова за адресою: пров. Лабораторний, 7а (біля станції метро «Печерська»). Детальну інформацію можна отримати за тел. 093-134-37-85 або написавши на ел. пошту sportveterans@gmail.com.
Початок турніру о 9 год. 30 хв. Вхід вільний. Просимо усіх охочих долучитись до спортивного заходу та підтримати учасників змагань – бійців, незламних духом.

Меню