20 квітня 2018 року начальник управління Тетяна Велігорська та заступник начальника управління-начальник відділу правової та кадрової роботи управління Юлія Терещук взяли участь у спільній нараді з керівництвом та державними виконавцями Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, що проходила в приміщенні міського відділу.
В ході наради обговорювались питання ефективного обміну інформацією, яка використовується управлінням при призначенні тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.
Зокрема, піднімались питання опрацювання інформації про сплачені суми аліментів для відображення цієї інформації в довідках, що видаються органами державної виконавчої служби.
В ході наради було напрацьовано алгоритми ефективної взаємодії та обміну інформацією між управлінням та міським відділом державної виконавчої служби.

Меню