Станом на 1 червня 2020 року АТ «Ощадбанк» були сформовані залишки коштів всім громадянам, які користувалися житловою субсидією або пільгою та споживали комунальні послуги на суму меншу за розмір субсидії чи пільги.
Відповідно до п.9 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 передбачено за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи субсидій на рахунки пільговиків чи субсидіантів в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за заявою пільговика або субсидіанта до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк» в м. Біла Церква. Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк». Залишки коштів, , за якими не було звернень щодо їх виплати, 20 грудня 2020 року будуть повернені АТ «Ощадбанк» протягом двох робочих днів на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.
Для уточнення суми залишку коштів пільговику чи субсидіанту необхідно звертатися до контакт-центру Ощадбанку за телефоном 0800-210-800 або до особистого кабінету.

Меню