Станом на 1 червня 2021 року АТ «Ощадбанк» були сформовані залишки коштів всім громадянам, які користувалися житловою субсидією або пільгою та споживали комунальні послуги на суму меншу за розмір
субсидії чи пільги.

Відповідно до п.9 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373, передбачено, що за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи субсидій на рахунки пільговиків чи субсидіантів в АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за Заявою пільговика або субсидіанта до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк».

Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк». Залишки коштів, за якими не було звернень щодо їх виплати, 20 грудня 2021 року будуть повернені АТ «Ощадбанк» протягом двох робочих днів на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Інформація про сформовану суму залишку коштів (при його наявності) буде надіслана пільговику або субсидіанту АТ «Ощадбанк» в SMS-повідомленні. Для уточнення суми залишку коштів також можна звертатися до контакт-центру Ощадбанку за телефоном 0800-210-800 або до особистого кабінету, створеного на офіційному сайті АТ «Ощадбанк».

Меню