Станом на 1 червня 2021 року АТ «Ощадбанк» були сформовані  залишки коштів всім громадянам, які користувалися житловою субсидією або  пільгою в минулому опалювальному періоді у безготівковій формі.

Відповідно до пункту 9 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373, передбачено, що за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи субсидій на рахунки пільговиків чи субсидіантів в АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається  за Заявою пільговика або субсидіанта  до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів, за якими не було звернень щодо їх виплати,  20 грудня 2021 року будуть повернуті АТ «Ощадбанк» протягом двох робочих днів на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Інформація про сформовану суму залишку коштів (при його наявності) була надіслана пільговику або субсидіанту АТ «Ощадбанк» в SMS-повідомленні у травні 2021 року. Для уточнення суми залишку коштів також можна звертатися до контакт-центру Ощадбанку за телефоном 0800-210-800 або до особистого кабінету, створеного на офіційному сайті АТ «Ощадбанк».

В умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, для відкриття поточного карткового рахунку рекомендуємо користуватися електронною чергою відвідування відділення банку. Цією послугою можна скористатися на офіційному веб-сайті АТ «Ощадбанк».

Меню