Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує:

19 березня 2021 р. набрав чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 25 лютого 2021 р. №104 «Про встановлення граничної вартості путівки (ліжко-дня) у 2021 році».

Зазначеним наказом установлено у 2021 р. граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування:

  • особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства – 8316,0 грн (462,0 грн за ліжко-день) без податку на додану вартість;
  • особам з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку з числа осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та осіб з інвалідністю з дитинства – 25165,0 грн (719,0 грн за ліжко-день) без податку на додану вартість;
  • громадянам, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи (за винятком осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), – 6966,0 грн (387,0 грн за ліжко-день) з податком на додану вартість.

Згідно помісячного розподілу коштів на 2021 рік за КПКВК 2507030 “Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю” за напрямом “Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю” управлінню соціального захисту населення Білоцерківської міської ради передбачені кошти для оздоровлення громадян з інвалідністю загального захворювання/інвалідністю з дитинства, які перебувають на обліку для забезпечення відповідним санаторно-курортним лікуванням, а саме:

  • 19 – тьох громадян 2 та 3 груп інвалідності;
  • 1 – го громадянина 1 групи інвалідності в супроводі іншої особи;
  • 7 – ох громадян із захворювання нервової системи з наслідками травм хребта та спинного мозку.

Управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради проводиться робота по укладенню договорів з обраними громадянами закладами оздоровлення.

Меню