30 березня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей».
Даною постановою створено правові механізми для забезпечення житлом сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, визначених в абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у таких державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Першочерговими умовами для забезпечення житлом таких осіб є потреба у поліпшенні житлових умов і перебування на обліку за місцем проживання відповідно до Житлового кодексу Української РСР на квартирному обліку та на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.
Забезпечення житлом здійснюється шляхом виплати грошової компенсації для самостійного придбання особами житла як у прийнятих в експлуатацію житлових будинках на первинному або вторинному ринку, так і шляхом інвестування в об’єкти житлового будівництва відповідно до Законів України «Про інвестиційну діяльність» і «Про кооперацію» в будь-якому населеному пункті на території України.
Особам, які перебувають на квартирному обліку в м. Біла Церква і мають право на отримання грошової компенсації, необхідно особисто подати заяву про її призначення до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 2, к. 305. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 5-22-71.

Меню