Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Для проходження психологічної реабілітації учасники антитерористичної операції або особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також постраждалі учасники Революції Гідності звертаються до управління соціального захисту населення із заявою та відповідними документами.
За детальною інформацією звертатись до сектору у справах ветеранів війни відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою:м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 2, каб. 207 (телефон для довідок 39-12-14, або 096-29-10-106).
Станом на 23.03.2020 управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради прийняте рішення щодо включення до списку Суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації такі заклади:
1.Громадська організація «Перший Український батальйон військових капеланів»;
2.Товариство з обмеженою діяльністю «Санаторій «Токарі»;
3.Дочірнє підприємство «Південь-курорт-сервіс»;
4.Приватне Акціонерне Товариство «Санаторій «Мошногір’я»;
5.Дочірнє підприємство «Санаторій «Верховина» ПРАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Меню