Станом на 06 березня 2019 року проведено 3 засідання робочої групи з питань надання матеріальної допомоги по Міській комплексній програмі підтримки ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки, на яких розглянуто 4 заяви від жителів міста, з числа демобілізованих учасників антитерористичної операції.
За результатами розгляду звернень та наданих заявниками документів робочою групою прийнято рішення надати пропозиції щодо виділення коштів 2 особам на суму 19545 грн., з них для:
надання одноразової матеріальної допомоги на проведення складних хірургічних операцій – 1 особі на суму 18530 грн.;
відшкодування вартості обстеження, проведеного методом комп’ютерної томографії або магнітно-резонансної томографії – 2 особам на суму 1015 грн.
1 особі було відмовлено в наданні грошової допомоги так як проведена операція не була складною хірурургічною, а 1 особі – за проведену операцію вже було надано допомогу в 2018 році.
Крім того, для компенсації витрат на зубопротезування та стоматологічні послуги демобілізованим учасникам антитерористичної операції – укладено 9 договорів з лікувально-профілактичними закладами міста на суму 13465 грн.для надання відповідних послуг 9 особам.

Меню