До Порядку використання коштів обласного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності, затвердженого Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22 червня 2018 року № 370 (далі – Порядку), внесені зміни, які надають можливість звернутися для отримання зазначеної допомоги для відшкодування витрат на дороговартісне лікування та придбання дороговартісних лікарських препаратів та засобів, які не входять до Національного переліку (пункти 12,13 Порядку).

Виплата матеріальної допомоги здійснюється департаментом соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації у встановленому законодавством порядку на особистий рахунок заявника, відкритий у банківській установі, на підставі рішення комісії з питань надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, у тому числі членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності (далі – Комісія).

Заяви з необхідними документами для отримання матеріальної допомоги подаються заявником (його законним представником) до органів соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад або до Комісії.

Для отримання більш детальної інформації звертатися до сектору у справах ветеранів війни відділу соціального забезпечення за адресою: вул. Я. Мудрого, буд. 2, або за телефонами (096)2910106 та (04563)91214.

Меню