22.07.2021 року спеціалістами управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради  на базі Центру надання адміністративних послуг Білоцерківської міської ради було проведено навчання для адміністраторів, які здійснюють надання послуг громадянам в старостатах Білоцерківської міської територіальної громади.

Предметом навчання було здобуття адміністраторами старостатів практичних навичок роботи в Програмному комплексі «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», що наблизить надання адміністративних послуг соціального характеру до місця проживання їх отримувачів.

В ході навчання спеціалісти управління ознайомили адміністраторів з програмним комплексом, надали практичні навички його використання, а також поділилися досвідом роботи в системі на основі узагальнення практики її використання.

Завдяки використанню ПК «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» громадяни матимуть змогу подати заяву про призначення пільг, субсидій, державних соціальних допомог тощо в сільській раді за місцем свого проживання та аналогічним чином отримати інформацію про результати опрацювання їх звернень управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.

Меню