Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», який цього року буде проходити вже в 14-й раз поспіль (до 2012 року – конкурс «Благодійник року») – це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни.

На початку листопада 2020 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Останній термін подачі заявок для участі в Національного конкурсу

«Благодійна Україна – 2020» – 1 березня 2021 року.

Церемонія нагородження переможців  пройде  навесні  2021  року  в  м. Києві.

Для участі у конкурсі необхідно подати до Оргкомітету конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників України https://blagoukraine.org/ або офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org .

Додаткову інформацію про конкурс при потребі можна отримати на вищезазначеному сайті або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний телефон (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com .

Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com .

 

Меню