У 2020 році разова грошова допомога до 5 травня призначається і виплачується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 року № 112 “Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”, у розмірах:
– особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи — 4 120 гривень,
II групи — 3 640 гривень,
III групи — 3 160 гривень;
– учасникам бойових дій постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 390 гривень;
– особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 4 120 гривень;
– членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 900 гривень;
– учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, — 570 гривень.
Учасникам бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше, а також особам з інвалідністю внаслідок війни I групи, – 4120 грн.
Станом на 21 травня 2020 року разова грошова допомога виплачена в сумі 11 825 487 грн. Кількість осіб, яким була виплачена допомога – 6 680 осіб, з них 2 889 осіб – ветерани АТО.
Особи, які не отримали разову грошову допомогу, зокрема ті, що набули відповідний статус до 5 травня 2020 року включно, мають право звернутися до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою вул. Ярослава Мудрого, буд. 2, кім. 301 до 30 вересня 2020 року. Телефон для довідок – 5-16-55.

Меню