Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує: забезпечення осіб з інвалідністю спеціальними засобами для орієнтування, спілкування та обміну інформацією передбачено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321.
Особам з інвалідністю по слуху, а також особам з інвалідністю I і II групи по зору, законним представникам дітей з інвалідністю по слуху та зору віком від семи років виплачується компенсація за придбання мобільного телефона, планшета, аудіоплеєра, палиці тактильної, диктофона.
Підставою для виплати компенсації є висновок відповідно МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по слуху чи зору, та фіскальний чек, що підтверджує придбання засобу.
Гранична ціна на мобільний телефон становить 3 252 грн., палиці тактильної 204 грн..
Потреба у коштах на 2020 рік для виплати грошової компенсації щодо забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю спеціальними засобами для орієнтування, спілкування та обміну інформацією (мобільні телефони, аудіоплеєри, диктофони, планшети) становить 113 820 грн..
На сьогоднішній день до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради подали документи на виплату компенсації за самостійно придбаний мобільний телефон 18 осіб з інвалідністю по слуху та зору, 17 з яких вже отримали компенсацію на суму 54 891 грн..

Меню