Рішенням Білоцерківської міської ради від 29 листопада 2018 року №3050-60-VII затверджено Програму фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування міста Біла Церква на 2019-2023 роки (далі – Програма).
Програмою передбачено, що до напрямів використання бюджетних коштів належить оплата комунальних послуг та послуг телефонного зв’язку (стаціонарного телефону) громадськими організаціями в приміщеннях, які вони займають. Використання бюджетних коштів на інші цілі, крім зазначених, забороняється.
Також, вказаним рішенням було затверджено Порядок надання фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування міста Біла Церква (далі – Порядок).
Згідно з вимогами Порядку для отримання фінансової підтримки у 2019 році громадська організація має не пізніше 28 лютого 2019 року подати до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради заяву про надання фінансової підтримки та додати до неї:
– копію статуту (положення) організації;
– копію свідоцтва про реєстрацію організації;
– копії договорів про надання житлово-комунальних послуг та послуг телефонного зв’язку (стаціонарного телефону) із додатками до них (у разі наявності);
– орієнтовний (прогнозний) розрахунок витрат використання бюджетних коштів, згідно розділу 5 Програми фінансової підтримки, підтверджений копіями розрахункових документів за попередній календарний рік.

Документи необхідно подавати до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, буд. 2, каб. 205.
Телефон для довідок 5-87-66.

Бланки документів для заповнення

Меню