Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує
   Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» є учасниками експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики соціальних послуг та з 1 квітня 2023 р. надаватимуть окремі соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.
   Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проекту мають особи похилого віку та особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації
   Учасники експериментального проекту забезпечують надання соціальних послуг відповідно до державних стандартів соціальних послуг, затверджених Мінсоцполітики, а саме:
  • надання притулку (тривалість надання послуги одній особі — не більш як шість місяців);
  • підтримане проживання;
  • догляд стаціонарний (не більш як 50 особам);
  • соціальна адаптація.
   Умовою надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
   Для надання соціальної послуги догляду стаціонарного орган соціального захисту населення здійснює комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи за визначеними показниками.
   За результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, органом соціального захисту населення готується висновок. Особа, якій установлено IV чи V групу рухової активності за результатами комплексного визначення ступеня її індивідуальних потреб, потребує надання соціальної послуги догляду стаціонарного.
   Для подання заяви на отримання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: пр. Ковальський, буд. 14, м. Біла Церква, каб. 3 (телефон для довідок: 391214), графік роботи: вівторок, п’ятниця з 8:00 до 12:00 або подати заявку за зазначеним номером телефону про надання послуги з прийому документів «пересувним прийомно-консультаційним пунктом».
Меню