Згідно Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057 управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради забезпечується реалізація права зазначених вище осіб на психологічну реабілітацію.

Для отримання психологічної реабілітації необхідно звернутися  із заявою та нижченаведеними документами:

  • копією посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
  • копією документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;
  • копією посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.

Отримати послуги з психологічної реабілітації можна в таких закладах, а саме:

  1. Товариство з обмеженою діяльністю «Санаторій «Токарі» (с. Токарі, м. Лебедин, Сумська обл.);
  2. Дочірнє підприємство «Південь-курорт-сервіс» (смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл.);
  3. Приватне Акціонерне Товариство «Санаторій «Мошногір’я» (с. Будище, Черкаська обл.);
  4. Громадська організація «Перший Український батальйон військових капеланів» (м. Біла Церква, Київська обл.);
  5. Дочірнє підприємство «Санаторій «Верховина» ПРАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (с. Сойми, Міжгірський район, Закарпатська обл.);
  6. Товариство з обмеженою діяльністю «Комплекс оздоровлення та відпочинку «ІРБІС» (м. Скадовськ, Херсонська обл.).

За більш детальною інформацією щодо отримання послуг із психологічної реабілітації потрібно звернутись до сектору у справах ветеранів війни відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 2, каб. 207 (телефон для довідок 39-12-14, або 096-29-10-106).

Меню