Важлива інформація щодо встановлення статусу інваліда війни для осіб, які стали інвалідами внаслідок захворювання, пов’язаного із захистом Батьківщини та одержаного під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.
З 24 лютого 2018 року набувають чинності зміни до пунктів 11-14 частини 1 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо віднесення до інвалідів війни осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.
Верховною Радою України прийняті положення, що покликані врегулювати сферу суспільних відносин, яка не знайшла необхідного нормативного визначення у квітні 2015 року. Змінами до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в праві на встановлення статусу інваліда війни урівнюються усі учасники антитерористичної операції, які стали інвалідами під час безпосередньої участі в антитерористичній операції. Тепер до переліку причин виникнення інвалідності, які надають право на встановлення статусу інваліда війни, окрім визначених раніше поранення, каліцтва та контузії, додали і захворювання, одержане під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.
Отже, з 24 лютого 2018 року особи, яким встановлено інвалідність внаслідок захворювання, одержаного під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, зможуть на підставі особистої заяви та доданих документів отримати в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради посвідчення інваліда війни.
За більш детальною інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за тел. 5-22-14 або особисто за адресою: м.Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 2, 3-ій поверх, каб. 306.

Меню