Учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, які мають статус учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників війни, мають право на отримання різних послуг із соціальної підтримки населення, одною із яких є психологічна реабілітація учасників АТО/ООС.

Психологічна реабілітація – комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлення або компенсації порушених психічних функцій, якостей, особистого та соціального статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та застосування його в житті.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг або його законний представник звертається до органу соціального захисту населення (замовника послуг) за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються:

  • копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
  • копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;
  • паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер.

Послуга надається на безоплатній основі амбулаторно, або в умовах стаціонару в закладах, включених до суб’єктів надання таких послуг управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради (http://uszn.org.ua/psyhologichna-reabilitatsiya-uchasnykiv-ato-ta-oos/).

Крім того, вартість проїзду до суб’єкта надання послуг в умовах стаціонару та назад відшкодовується заявнику на підставі наступних документів:

  • заяви;
  • оригіналу проїзних документів;
  • відривний корінець направлення на психологічну реабілітацію, заповнений суб´єктом надання послуг;
  • паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер;
  • рахунок відкритий в банківській установі.

 

Запрошуємо бажаючих звернутися до сектору у справах ветеранів війни відділу соціального забезпечення, що знаходиться за адресою: вул. Я.Мудрого, буд. 2, м. Біла Церква , кім. 207.

Телефон для довідок: (04563)9-12-14 , або (096)-29-10-106.

 

Меню