Постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2021р. № 1184 внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373, якими передбачено можливість отримання залишків зекономленої суми пільгових коштів після смерті пільговика.

 

У разі смерті пільговика, який отримував пільги на оплату житлово-комунальних послуг через АТ «Ощадбанк» у безготівковій формі та у якого на обліковому записі станом на 1 червня були наявні залишки коштів пільг, член сім’ї померлого, на якого поширювалися пільги, може отримати такі кошти.

 

Члену сім’ї померлого, на якого поширювалися пільги (це особа, яка була зареєстрована у житловому приміщенні померлого та на яку також розраховувались пільги) необхідно здійснити такі кроки для отримання залишків пільг, утворених станом на 01.06.2021р.:

  • звернутися до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради (за адресою: пров. Ковальський, 14, м. Біла Церква) для отримання довідки про поширення пільг на такого члена сім’ї;
  • відкрити поточний рахунок в АТ “Ощадбанк” за заявою, поданою до банку не пізніше ніж 1 грудня 2021 року, на підставі оригіналів своїх документів (паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків), а також:
  • копії свідоцтва про смерть пільговика;
  • копії паспорта пільговика;
  • копії реєстраційного номера облікової картки платника податків пільговика;
  • довідки про поширення пільг на такого члена сім’ї.

 

Для уточнення суми залишку коштів можна звертатися до контакт-центру Ощадбанку за телефоном 0800-210-800.

Меню