У зв’язку з наближенням опалювального сезону та для організації прийому громадян управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради розпочато попередній запис на прийом для оформлення житлової субсидії на опалювальний період.

Запис на прийом до спеціаліста управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради здійснюється в телефонному режимі Звернутися потрібно за телефонами: 5-85-34; 39-05-13; 5-33-25.

Звертаємо увагу, що для громадян, яким була надана субсидія в неопалювальний період ( з травня 2021 року) розрахунок субсидії на опалювальний період буле проведений в автоматичному режимі без особистого звернення.

Усі інші громадян, які бажають оформити субсидію з жовтня 2021 року можуть звернутися за оформленням субсидії в один із таких способів:

1) в електронному вигляді на електронну пошту uszn@bc-rada.gov.ua.;

2) на особистому прийомі за адресами:

  • в приміщенні «єдиної приймальні громадян», пров. Ковальський, 14, з понеділка по п’ятницю з 08.30 до 17.00 год;
  • в приміщенні ЦНАПу, вул. Леваневського, 34, з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00);
  • в приміщеннях Старостатів ( за графіком роботи Старостатів);

3) надіслати заповнені бланки поштою на офіційну адресу управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, вул. Я. Мудрого, 2.

4) через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики  https://www.msp.gov.ua .

Зауважуємо, що з метою уникнення великої скупченості людей та для збереження Вашого часу та дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій, мешканці Білоцерківської міської територіальної  громади мають прийти до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради у визначені, згідно попереднього запису, дату та час.

Меню