У зв’язку з внесенням змін до Порядку призначення житлових субсидій, з травня 2021 року скасовується автоматичне перепризначення субсидій.
Так, призначення житлової субсидії на неопалювальний та наступний періоди буде здійснюватися лише після подання нової Заяви про призначення та надання житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.
Для організації прийому громадян управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради розпочато попередній запис на прийом для оформлення житлової субсидії на неопалювальний період.
У зв’язку з пандемією та карантинними обмеженнями запис на прийом до спеціаліста управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради здійснюється в телефонному режимі. Звернутися потрібно за телефонами: 5-85-34; 39-05-13; 5-45-94.
Прийом громадян здійснюватиметься за адресами:
– приміщення ЦНАПу вул. Леваневського, 34 (щоденно з понеділка по п’ятницю можна самостійно записатись на прийом до спеціаліста за електронною чергою);
– приміщення «єдиної приймальні громадян» управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради пров. Ковальський, 14 (лише за попереднім записом в телефонному режимі).
Звертаємо увагу, що прийом громадян відбуватиметься протягом 5 місяців з травня по вересень! При цьому право на отримання субсидії буде визначатися з травня 2021р.
Зауважимо, що з метою уникнення великої скупченості людей та для збереження Вашого часу та дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій, мешканці Білоцерківської міської територіальної громади мають прийти до управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради у визначені, згідно попереднього запису, дату та час.

Інформуємо, що при наявності заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг, сума якої перевищує 340 грн. субсидія не призначається.
При собі мати:
обов’язково:
– паспорта (свідоцтва про народження) всіх зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та членів їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей);
– ідентифікаційні номери всіх зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та членів їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей);
– квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги за останній місяць;
– реквізити банківського рахунку для виплати субсидії (крім осіб з інвалідністю I групи; осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду; осіб, які досягли 80-річного віку; одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд)
рекомендовано:
– права власності на всі житлові приміщення зареєстрованих осіб та членів їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей);
– технічні паспорти на всі транспорті засоби, які перебувають у власності зареєстрованих осіб та членів їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей);
– договори про відкриття всіх банківських рахунків зареєстрованими особами та членами їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей (при наявності)) .

Меню