В управлінні соціального захисту населення  Білоцерківської міської здійснюються перевірки інформації щодо  повноти і достовірності інформації про доходи одержувачів соціальних допомог.

В результаті перевірок державними соціальними інспекторами виявлено 277 випадків подання недостовірної або неповної інформації про доходи одержувачів державних соціальних допомог. Внаслідок прихованих та невірно вказаних відомостей виявлено переплат державних соціальних допомог на суму 898,2 тис. грн., з яких повернуто до державного бюджету 366,1 тис. грн.

Найпоширенішою причиною виникнення переплат серед одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям є подання неповної  або недостовірної  інформації про доходи.

Звертаємось до заявників з відповідальністю підходити до декларування всіх доходів та своєчасно повідомляти про обставини, які можуть вплинути на отримання державних соціальних допомог, щоб уникнути повернення неправомірно нарахованих коштів та судових процесів.

Меню