З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену Заяву та Декларацію.
Відповідні документи затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!!
З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.
Просимо усіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.
Для організації прийому громадян управлінням соціального захисту населення Білоцерківської міської ради розпочато попередній запис на прийом.
У зв’язку з пандемією та карантинними обмеженнями запис на прийом до спеціаліста управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради здійснюється в телефонному режимі. Звернутися потрібно за телефонами: 5-85-34; 39-05-13; 5-45-94.
Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:
1) в електронному вигляді на електронну пошту uszn@bc-rada.gov.ua.;
2) на особистому прийомі (за адресами: в приміщенні «єдиної приймальні громадян», пров. Ковальський, 14, з понеділка по п’ятницю з 08.30 до 17.00 год. або в ЦНАПі, вул. Леваневського, 34, з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 17.00);
3) надіслати заповнені бланки поштою на офіційну адресу управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради, вул. Я. Мудрого, 2.
4) через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua .

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за посиланням http://uszn.org.ua/blanky-zayav/ з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою.

Меню