У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.
   Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот
  «Знайди рідних», який дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незважаючи на країну їхнього теперішнього перебування.
   Чат-бот створено у взаємодії з громадською організацією «Міжнародна асоціація кібербезпеки», «Центром Методик та Координації Криптографічного розвитку», міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» та за підтримки Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності.
    Крім того, розробники інформують, що персональні дані учасників надійно захищені, інформацію про місце знаходження чат-бот надає лише зареєстрованим у ньому громадянам після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій.
   Враховуючи викладене, необхідно оприлюднити інформацію про чат-бот
   «Знайди рідних» на офіційних сайтах та сторінках у соціальних мережах, а також поширити інформацію між усіма органами місцевої влади, які опікуються вимушеними переселенцями.
   Посилання на чат-бот «Знайди рідних»: https://t.me/Family_Search_bot .
   Також, чат-бот додатково містить відеоінструкцію для полегшення користування: https://www.youtube.com/watch?v=q4OSwaQ5xrs.
Меню